Price: 18kr
| Material | Polyester |
| Handle Material | Wood |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Silver |
| Type | Eyeshadow Brushes |
| Diameter | 0.6 cm |
| Height | 0.8 cm |
| Length | 180 cm |
| Width | 8 cm |
| Bag Size | 190 cm |
| SKU | sb260507162188161987400 |
Brand Name: ZHENZITAI
Quality: 3394352 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.